2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling systemstöd för budget och prognos samt tjänsteplanering
Beskrivning: KTH ska upphandla IT-system för hantering av budget och prognos samt för tjänsteplanering.
Intern identifierare: V-2024-0866
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000