222149-2023 - ÄndringSverige-Stockholm: Tankar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Urea-tankar
Referensnummer: UH-2023-68
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44611000 Tankar
II.1.4.
Kort beskrivning
Mer info kommer...