2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastväxlarkörningar till BORAB, Gästrike återvinnare
Beskrivning: Gästrike återvinnare upphandlar transporter med lastväxlarbil till och från BORAB.
Intern identifierare: 50812
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Lastväxlarkörningar till BORAB, Gästrike återvinnare