See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Smidestjänster
Beskrivning: Uppdraget avser reparations- och underhållsarbete, tillverkning, svets- och smidesarbete, lackering och galvanisering. Bland annat finns löpande behov av tillverkning och reparation av cortenmurar, staket, stolpar, ramper, portar, bord, räcken, grindar, reparation av containrar mm. Svets- och smidesmaterial kan vara av svartstål, rostfritt stål samt aluminium.
Intern identifierare: KS 2024/0044
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71550000 Smedtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mallar 2021 Valbar text