2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyresvärdskap BmSS-boende Göteborg
Beskrivning: Upphandlingen omfattar flertalet hyresvärdskap för BmSS-boende.
Intern identifierare: SFF-2024-00128
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45215210 Bygg- och anläggningsarbeten: vård- och servicehem
Ytterligare klassificering (cpv): 75123000 Fastighetsförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000