222292-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Redovisning och revision – Upphandling av sakkunniga till den kommunala revisionen i Staffanstorps kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av sakkunniga till den kommunala revisionen i Staffanstorps kommun
BeskrivningUpphandlingen avser sakkuniga till den kommunala revisionen i Staffanstorps kommun.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112725:Lot:1
Optioner
Beskrivning av alternativenAvtalsförlängning