222292-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Juridiska tjänster – Ramavtal Juridiska tjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Juridiska tjänster
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal gällande Juridiska konsulttjänster 2 + 2 år. Avtal sluts med en (1) leverantör.
Intern identifierare25/310
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79100000 Juridiska tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79111000 Juridisk rådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000