222335-2019 - ÄndringSverige-Strängnäs: Larmsystem
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trygghetslarm med larmcentral ordinärt boende
Referensnummer: SN/2019:156-059
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35121700 Larmsystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Strängnäs kommun avser teckna ramavtal omfattande hyra av trygghetslarm för ordinärt boende samt larmcentral.