222340-2025 - Planering
Sverige – Andningsapparater för medicinskt bruk – RFI gällande IT frågor för upphandling CPAP & Masker
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI gällande IT frågor för upphandling CPAP & Masker
BeskrivningRFI gällande IT frågor för upphandling CPAP & Masker
Intern identifierareRS 2024-04848
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33157400 Andningsapparater för medicinskt bruk