2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sprängningstjänster
Beskrivning: Upphandling avseende Sprängningstjänster
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45111211 Sprängning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92454:Lot:1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Förlängning av avtalstid