2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mottagning av avfallsslag gällande kommunplast och planglas
Beskrivning: Mottagning och omhändertagande av avfallsslag kommunplast och planglas
Intern identifierare: HEM 2025/00132
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Beskrivning: Enligt UHD
Intern identifierare: 1564550
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 1 Kommunplast
Intern identifierare: 1626538
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 2 Planglas
Intern identifierare: 1626540