See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: För utförande av varmmassabeläggning i mellersta regionen, X-län
Beskrivning: Utförande av varmmassabeläggning i Gävleborgs län 2025-2026, X2, X3, X4
Intern identifierare: KOM-416684
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233222 Vägbeläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Beläggningsgrupp X2
Beskrivning: Underhållsbeläggning
Intern identifierare: Beläggningsgrupp X2
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Beläggningsgrupp X3
Beskrivning: UH-beläggning
Intern identifierare: Beläggningsgrupp X3
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Beläggningsgrupp X4
Intern identifierare: Beläggningsgrupp X4