2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utskriftsenheter med tillhörande tjänster
Beskrivning: Soltak AB bjuder in intresserade leverantör till anbudsgivning i rubricerad upphandling. Hela omfattningen av upphandlingen framgår av upphandlingsdokumenten i sin helhet.
Föregående meddelande: 273367-2023
Intern identifierare: 2023-521
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Upphandling