222486-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för skydd och kontroll av eldsvåda och explosion – Medverkan naturvårdsbränning, eftersläckning och efterbevakning.
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMedverkan naturvårdsbränning, eftersläckning och efterbevakning.
BeskrivningMedverkan naturvårdsbränning, eftersläckning och efterbevakning.
Intern identifierare7515-2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71317100 Konsulttjänster för skydd och kontroll av eldsvåda och explosion
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000