2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projektledare till putsarbeten Läckö slott i Västergötland genom DIS
Beskrivning: Projektledare till putsarbeten Läckö slott i Västergötland genom DIS
Intern identifierare: 0826/25
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: DIS-avrop
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 71541000 Byggteknisk projektledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000