222676-2023 - ResultatSverige-Borlänge: Järnvägsmateriel
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Oimpregnerade träsliprar av furu för leverans 2024
Referensnummer: KOM-407904
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34940000 Järnvägsmateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen