2229-2018 - ResultatSverige-Angered: Övriga elinstallationsarbeten
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
AD01 Reningsanläggning för lakvatten vid Brudaremossen, Delentreprenad DE02 EL OCH STYR
Referensnummer: Förfrågan nummer: 536
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45317000 Övriga elinstallationsarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Entreprenaden omfattar komplett utförande av el och styrinstallationer för nytt.
Reningsverk för lakvatten.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen