222933-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter – Ramavtal Skadedjursbekämpning Hallstahammars kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Skadedjursbekämpning Hallstahammars kommun
BeskrivningRamavtal för att tillgodose Hallstahammars kommun behov avseende skadedjursbekämpning.
Intern identifierare2025/393
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelSkadedjursbekämpning
BeskrivningSkadedjursbekämpning hallstahammar
Intern identifierare1829350-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelSanningsförsäkran - Uteslutning och kvalificering av anbudsgivare
BeskrivningAnbudsgivare lämnar anbud genom att intyga att denne inte berörs av någon av de uteslutningsgrunder som framgår av 13 kap. 1-3 §§ LOU.
Intern identifierare1829351-1