22294-2025 - Resultat
Sverige – Snöröjning – Ramavtal Snöskottning tak
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Snöskottning tak
BeskrivningRamavtal för snöskottning av yttertak inom Östhammars kommuns fastighetsbestånd.
Intern identifierareKS-2024-548
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
Ytterligare klassificering (cpv): 45260000 Takarbeten och andra byggarbeten som kräver specialkunskaper eller specialverktyg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000