2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service av fordonsgaskompressorer
Beskrivning: I enlighet med upphandlingsdokumentet.
Intern identifierare: UVA-2026-00342
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50531300 Reparation och underhåll av kompressorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generisk mall
Intern identifierare: 1845878-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 1 - TK1
Intern identifierare: 1884532-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 2 - TK2
Intern identifierare: 1884534-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Delområde 3 - TK3
Intern identifierare: 1884537-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Delområde 4 - TK4
Intern identifierare: 1884538-4