Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Leverans av 100 % biogas i dispenser
Referensnummer: 2018/112
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 09123000 Naturgas
II.1.4.
Kort beskrivning
Leverans av 100 % Biogas, ej växlingsbar, i dispenser.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 200 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 09123000 Naturgas, 24321111 Metan
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen