22300-2026 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster för transportsystem – Tekniska konsulttjänster - Trafikutredningar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTekniska konsulttjänster - Trafikutredningar
BeskrivningSjöbo kommun upphandlar Tekniska konsulttjänster inom Trafikutredningar.
Intern identifierare25/25
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311200 Konsulttjänster för transportsystem
Ytterligare klassificering (cpv): 71311210 Konsulttjänster för vägar, 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur, 71313100 Konsulttjänster för bullerkontroll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
BeskrivningUpphandling av Tekniska konsulttjänster Trafikutredningar
Intern identifierare1805625-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelTrafikutredningar
BeskrivningUpphandling Tekniska konsulttjänster Trafikutredningar
Intern identifierare1805626-1