Kaffemaskiner, service och tillbehör till kommunerna Borlänge, Falun, Gagnef, Hedemora, Ludvika och Säter samt Västerberslagens Utbildningsförbund. Planerad avtalsstart 1.1.2019.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39711310 Elektriska kaffebryggare, 15860000 Kaffe, te och liknande produkter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen