223057-2023 - ÄndringSverige-Södertälje: Rengörings- och polermedel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2022-1199 Städ- och Hygienmaterial
Referensnummer: 23/29
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39800000 Rengörings- och polermedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser Städ- och Hygienmaterial till Södertälje kommun, Flens kommun, Gnesta kommun, Salems kommun och Telgekoncernen.