223057-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transportutrustning och transporthjälpmedel – Cykelservice samt köp av elassisterade lådcyklar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelCykelservice samt köp av elassisterade lådcyklar
BeskrivningRamavtal för cykelservice och inköp av elassisterade lådcyklar för kommunens verksamheter samt bolag.
Intern identifierareIU24-65
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000