2. Förfarande
Förfarande
Titel: Biogasol Bio-LPG till TvNo
Beskrivning: TvNo Textilserive AB har för avsikt att upphandla fysiska leveranser av biogasol – bio LPG till Tenngatan 15 i Norrköping.
Intern identifierare: 02026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09133000 Motorgas (LPG)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000