2. Förfarande
Förfarande
Titel: Containrar och komprimatorer
Beskrivning: Upphandling av ramavtal avseende containrar och komprimatorer till Tekniska verkens anläggningar.
Intern identifierare: 24/102
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44613000 Stora containrar
Ytterligare klassificering (cpv): 39713300 Avfallskomprimatorer, 44613300 Standardcontainrar, 44613800 Avfallscontainrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Del 1