2. Förfarande
Förfarande
Titel: TV-inspektioner, högtryckspolning, slamsugning
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Köparens samlade behov av följande tjänster inom området TV-inspektion och slamsugning
Intern identifierare: 26/24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90480000 Skötsel av avloppsnät, 90513600 Avlägsnande av slam, 90513700 Transport av slam, 90513900 Hantering av slam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000