223271-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fordon för avfall – Tvåfacks baklastande sopbilar med lågentréhytt för tömning av sopkärl stl 140-660 l
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTvåfacks baklastande sopbilar med lågentréhytt för tömning av sopkärl stl 140-660 l
BeskrivningEnligt upphandlingsdokument
Intern identifierare25/50
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
Ytterligare klassificering (cpv): 34144511 Sopbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000