See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Profilplatser äldre 2025
Beskrivning: Detta är en efterannonsering, upphandlingen är avslutad. Den omfattade profilplatser för äldre.
Intern identifierare: ÄLN 2025-00123
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85311100 Äldreomsorg
Ytterligare klassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård, 85100000 Hälsovårdstjänster, 85310000 Socialt arbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsområde 1 - Profilplatser för äldre
Beskrivning: Anbudsområdet omfattar profilplatser för äldre med omvårdnadsbehov.
Intern identifierare: Anbudsområde 1 - Profilplatser för äldre
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 2 - Profilplatser för äldre med beroendeproblematik
Beskrivning: Anbudsområdet omfattar profilplatser för äldre med omvårdnadsbehov i kombination med beroendeproblematik.
Intern identifierare: Anbudsområde 2 - Profilplatser för äldre med beroendeproblematik