223294-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Fordonsvård - Reserverat kontrakt
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fordonsvård - Reserverat kontrakt
Beskrivning: Fordonsvård för Härnösands kommuns samtliga bilar - reserverat kontrakt.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 50112300 Biltvätt och liknande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Fordonsvård