2. Förfarande
Förfarande
Titel: Träd, buskar och solitärer
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för framtida inköp av träd, buskar och solitärer för plantering i kommunens utomhusmiljöer.
Intern identifierare: kst 2024/38
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03120000 Trädgårdsväxter och plantskoleprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 03450000 Plantskoleprodukter, 03451000 Växter, 03451300 Buskar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del