223356-2019 - ÄndringSverige-Kungsbacka: Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Service och reparationer för fordon under 3,5 ton
Referensnummer: 19/23
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser fordonsservice samt reparationer för fordon under 3,5 ton.