223363-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – Immunologiutrustning för allergi och autoimmuna analyser
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelImmunologiutrustning för allergi och autoimmuna analyser
BeskrivningRegion Östergötland upphandlar Immunologiutrustning för allergi och autoimmuna analyser.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121292:Lot:1
Optioner
Beskrivning av alternativenEn utrustning på option