2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport och hantering av aska för Biokraftvärmeverk Rya
Beskrivning: Upphandlingen avser transport och omhändertgande av bottenaska och flygaska för Biokraftvärmeverk Rya i Göteborg.
Intern identifierare: 25-0015
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90513400 Bortskaffande av aska
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000