2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tjänster inom strategisk rådgivning, stöd och produktion av utbildningsinsatser
Beskrivning: Denna upphandling omfattar konsulttjänster inom följande tjänsteområden: ● strategisk rådgivning för lärande ● kompetensstöd för lösningar som leder till lärande ● produktion och framtagning av lösningar för lärande ● tillgänglighetsrådgivning vid insatser för lärande För utförligare beskrivning över tjänsterna och exempel på uppdrag, se avsnitt 4.
Intern identifierare: 2.7-39230/2022
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79822500 Grafisk formgivning, 92100000 Film- och videotjänster, 92312211 Skrivbyråtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000