Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 92110000 Film- och videoproduktion samt tillhörande tjänster
Leveransplats
Postadress: Campus Valla
Ort: Linköping
Postnummer: 581 83