2. Förfarande
Förfarande
Titel: Periodisk golvvård
Beskrivning: Umeå universitet inbjuder Ert företag att lämna anbud i upphandling av ramavtal gällande periodisk golvvård på Umeå universitet
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90919300 Städning av skolor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103995:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning, 90910000 Städning