22348-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Golvvårdsmaskiner – Reparation av städmaskiner
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelReparation av städmaskiner
BeskrivningReparation av städmaskiner inom Skellefteå- och Malå kommun samt deltagande bolag.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39713400 Golvvårdsmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelDelområde 1 Skellefteå kommun samt deltagande bolag - Reparation av städmaskiner
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92650:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39700000 Hushållsapparater, 39713410 Skurmaskiner, 90900000 Städning och renhållning, 90919200 Kontorsstädning, 90919300 Städning av skolor
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelDelområde 2 Malå kommun och deltagande bolag - Reparation av städmaskiner
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92650:Lot:2