See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: 11st sopbil-2fack
Beskrivning: Jönköpings kommun handlar upp 11st nya sopbilar 2-fack åt June Avfall & Miljö AB.
Intern identifierare: 26_26/9
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000