223496-2025 - Planering
Sverige – Programvara och informationssystem – Leverantörsdialog (hearing) - Schema och resursbokningssystem
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor - Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLeverantörsdialog (hearing) - Schema och resursbokningssystem
BeskrivningKallelse till marknadsdialog/individuell hearing där intresserade leverantörer får möjlighet att presentera sina lösningar.
Intern identifierare25/8
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Ytterligare om kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem