See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: CF, Centrala fördelningsstationen - Ny krafttransformator T11
Beskrivning: Uppdraget omfattar leverans och uppställning inomhus av en (1) styck 32 MVA 45/11,5 kV ONAN krafttransformator.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104564:Lot:1