223570-2018 - ÄndringSverige-Järfälla: Engångsartiklar för catering
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Engångsartiklar
Referensnummer: Kst 2017/404
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39222100 Engångsartiklar för catering
II.1.4.
Kort beskrivning
Järfälla kommun och dess bolag inbjuder härmed leverantörer att lämna anbud i denna upphandling avseende Engångartiklar.