2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digitala nycklar -Mekaniska låscylindrar
Beskrivning: Vafabmiljö avser införskaffa digitala nycklar till miljöbodar för bostadsföreningar där myndigheten ansvarar för hämtning och transport av avfall. Upphandlingen omfattar inköp och installation av digitala nycklar inklusive support och service.
Intern identifierare: 2023/1471
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44521120 Elektroniskt säkerhetslås
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Digitala nycklar