See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dentala implantat
Beskrivning: Folktandvården avser att genom denna upphandling teckna ramavtal avseende dentala implantat, benersättningsmaterial och membran.
Intern identifierare: FTV 2402-0064
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33141800 Förbrukningsartiklar för tandvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Se dokumentation.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 1. Dentala implantat
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: 2. Benersättningsmaterial
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: 3. Membran