See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skåpbil med dubbelhytt
Beskrivning: Upphandling av större skåpbil med dubbelhytt
Intern identifierare: Dnr 2024-129
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: öppet förfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Skåpbil
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Skåpbil med dubbelhytt automatväxlad
Beskrivning: Skåpbil automatväxlad
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Skåpbil med dubbelhytt manuellväxlad
Beskrivning: Skåpbil manuellväxlad