223761-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Socialvård – Bemanning socionomer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBemanning socionomer
BeskrivningAvtal för bemanning av socionomer.
Intern identifierareAVN 2025/54
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85320000 Socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareBemanning socionomer