See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar konsult- och revisionstjänster inom Kungsbacka Kommun och kommunkoncern. Revisorerna i Kungsbacka Kommun inbjuder leverantörer att lämna anbud på uppdraget som sakkunnigt biträde till kommunens revisorer, till lekmannarevisorerna i kommunens samtliga bolag samt till kommunens revisorer i kommunens stiftelse.
Intern identifierare: 2024-00391
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000