223834-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Diverse byggmaterial – Ramavtal byggmaterial för Stockholmsmässans montrar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal byggmaterial för Stockholmsmässans montrar
BeskrivningStockholmsmässan inbjuder till att lämna anbud i upphandlingen avseende byggmaterial till Stockholmsmässans event Förutsättningarna för att delta i upphandlingen redovisas i detta upphandlingsdokument.
Intern identifierare24/69
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44190000 Diverse byggmaterial
Ytterligare klassificering (cpv): 44140000 Byggmaterialrelaterade produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
BeskrivningDenna del ska besvaras av samtliga anbudsgivare.
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelMall ekonomisk mest fördelaktig
BeskrivningSe UHD
Huvudklassificering (cpv): 44140000 Byggmaterialrelaterade produkter
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelKrav på leverantören
BeskrivningDenna del ska väljas och besvaras om anbudsgivare önskar att lämna bevis på avsnitt 3 - Krav på leverantören direkt vid anbudstillfället.
Huvudklassificering (cpv): 44191000 Diverse byggmaterial av trä