223877-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Skogstjänster – Skogsförvaltning och virkesleveranser
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkogsförvaltning och virkesleveranser
BeskrivningFagersta kommun och Norbergs kommun inbjuder till anbudsgivning gällande skogsförvaltning och virkesleveranser.
Intern identifierare2026,17
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77200000 Skogstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 77210000 Skogsavverkning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelUpphandlingsföreskrifter
Intern identifierare1894312-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelUteslutning och kvalificering av leverantör
Intern identifierare1894313-1
Huvudklassificering (cpv): 77700000 Tjänster i samband med fiske
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelMALL-Avtal
Intern identifierare1894314-2
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelKontaktuppgifter
Intern identifierare1894315-3
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelKravspecifikation
Intern identifierare1894317-4